Plėvele dengtos durys

Plėvele dengtos vidaus durys internetu

Kokybiškos, tvirtos, kainos ir kokybės santykio variantas – pvc ar pp plėvele dengtos vidaus durys iš Ukrainos. Plėvele dengtos vidaus durys lengvai prižiūrimos. Paprastas valymas: drėgna be agresyvios chemijos šluoste. Durys atsparios lengviems mechaniniams pažeidimams. Atsparios drėgmės svyravimams. Atkreiptinas dėmesys, kad ventiliacija tiek patalpose, tiek tarp varčios ir grindų būtina. Prekiaujame lygiomis durimis ir durimis, kurių varčios dekoruotos plona aliuminio juostele. Šiuolaikiniuose interjeruose dažniausiai naudojamos spalvos, tokios kaip ąžuolo, pilko ąžuolo, balto uosio, kapučino, vengės ar ąžuolo moraine tekstūros.

Šias duris rekomenduojame montuoti su paslėptais vyriais ir aliuminio juostelės spalvos rankena. Tuomet durų akcentu būtų rankena ir dekoratyvinės juostos. Norint subtilesnio varianto, rekomenduojame montuoti klasikinę lygią varčią ir rankeną, kurios spalvą pasirinkti reikėtų pagal Jūsų namų spalvinius akcentus.

Stakta MDF su gumine tarpine, varčia – perimetras medinis arba MDF karkasas, plokštumos 6 mm storio MDF, varčios storis 40 mm, varstymo kryptį patartina aptarti užsakymo metu.

Šias duris galite apžiūrėti mūsų svetainėje ar salonuose Durų namai Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Marijampolėje – gyvai. Labai laukiame Jūsų!

Siųsti klausimą