Apie mus

Durų namai pilni durų, taip pat ir vidaus durų Jūsų namams. Mūsų pagrindinis šūkis - Nėra namų be durų.

Juk taip ir yra! Patekdami į bet kokius namus pirmiausia atveriame lauko duris. Įėjus į namus pasitinka ne tik namų kvapas ir erdvės, kurias dalina sienos, pertvaros, baldai ir ,be abejo, vidaus durys.

Durys ne tik užtikrina patekimą į patalpą ir išėjimą iš jos, bet ir atlieka papildomas funkcijas: užtikrina privatumą, apsaugodamos nuo nepageidaujamo pašalinių asmenų dėmesio, atskiria skirtingos paskirties patalpas, praleidžia šviesą į patalpą ir iš jos, kontroliuoja vėdinimą arba oro srautą, kad patalpos būtų efektyviau šildomos arba vėsinamos, slopina triukšmą.

Durys turi ir estetinę paskirtį, ypatingai vidaus durys. Jos tampa interjero akcentu. Priklausomai nuo interjero, derinamas vidaus durų aukštis, plotis, durų tekstūros, durų furnitūra.


Duris tiekiame tiesiai iš Lenkijos, Ukrainos, Latvijos ar Lietuvos gamintojų.

Pirkėjui siūlome platų durų asortimentą bei spalvų gamą, visus priedus, susijusius su durimis. Vykdome perkamų prekių komplektavimą, pristatymą ir montavimą visoje Lietuvoje. Vadovaujamės principu - rasti pirkėjui optimaliausią sprendimą!
Šie 17 metų mums davė daug pamokų, tuo pačiu ir pasitikėjimo, nes kai supranti ką darai, gali savo klientui pasiūlyti laiko patikrintus ir išbandytus sprendimus. Per visus šiuos mūsų veiklos metus kito asortimentas, kito darbuotojai, kito ir klientai. Natūralu - pasikeitėme ir mes, nes laikas mus visus keičia.
Mes užaugome, užaugome taip, kad nebetelpame kambaryje. Mes jau galime pasirūpinti ir namu:)

MES jau DURŲ NAMAI

Per šiuos metus kardinaliai pakeitėme asortimentą tiek vidaus durų, tiek durų furnitūros. Sekame interjero tendencijas, dalyvaujame tarptautinės parodose, kad galėtume savo klientams pasiūlyti įdomius kainos ir kokybės sprendimus. Mes ne tik tiekiame duris, mes matuojame, montuojame ar perdarome duris pagal kliento poreikius. Galime iš mūsų asortimento perdaryti duris į stumdomas, sulankstomas, dvivėres ar net švytuoklines.

Mūsų salonus galite rasti Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Marijampolėje ar Mažeikiuose. Kontaktai ir darbo laikai čia

 

Siųsti klausimą