Apie mus

Atstovaujame prekinį ženklą Durų namai. Mūsų šūkis - „Nėra namų be durų“. Prekiaujame tiek vidaus, tiek lauko durimis.

Vidaus duris tiekiame iš gamintojų, esančių Lietuvoje, Lenkijoje, Ukrainoje. Šiuo metu pasiūlyti klientams tikrai turime ką. Platus vidaus durų asortimentas siekia virš 150 skirtingų modelių, o jei skaičiuotume spalvų pasirinkimus, tai perkoptume ir 1000 galimybių.

Lauko durų asortimentas taip pat nenusileidžia pasiūlos kiekiu, o galimybė susikurti savas duris tik ją padidina.

Mūsų išskirtinumas tai, kad mūsų salonus galite rasti Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Marijampolėje ir Mažeikiuose, o matavimo ir montavimo darbus atliekame visoje Lietuvoje. Turime nemažą sandėliuojamų prekių asortimentą. 

Profesionalūs pardavimų vadybininkai padės susigaudyti durų detalių dėlionėje, o montuotojai  puikiai atliks savo darbą.

Laukiame Jūsų. MES DURŲ NAMAI. Kontaktai ir darbo laikai čia

 

  • Durų Namai Vilniuje laukia visų, ieškančių vidaus ir lauko durų. Mūsų salonus rasite prekybos centre „Mada“, Viršuliškių g. 42, prekybos centre „Baldų rojus“ Kalvarijų g. 125 ir Savanorių pr. 187. Kiekviename salone gausite individualią ir profesionalią konsultaciją, nes dirba profesionalūs vadybininkai, puikiai išmanantys savo darbą ir suprantantys, kad išsirinkti duris nėra lengva.

Rekomenduojame renkantis duris, nebijoti klausti salono vadybininko, nes, kas tinka kaimynui, nebūtinai tiks Jums. Tik kalbėdami ir turėdami informaciją, kokie Jūsų poreikiai, mes Jums pasiūlysime optimaliausią lauko ar vidaus durų variantą. Padėsime suderinti visą reikiamą durų furnitūrą. Pasirūpinsime matavimo, durų pristatymo ir montavimo darbais.

Vilniuje turime saloną išskirtinai skirtą tik lauko durims. Platus lauko durų asortimentas nuo metalinių lauko ar laiptinės durų iki prabangių medinių lauko durų.

Medines lauko duris galima gaminti nestandartinių išmatavimų, rinktis norimą spalvą, rankenas, stiklus, viršlangius, o kur dar elektromagnetinės spynos. Visa tai Jums papasakotų mūsų profesionalūs vadybininkai. Šį saloną rasite prekybos centre „ UNIDECO“, II a. Lauko DURYS, Verkių g. 44. Užsukite ir atraskite savo lauko duris.

 

  • Vidaus ir lauko durys bei durų furnitūra Kaune

Durų Namai Kaune taip pat laukia visų, kurie kuriasi savo namus ir ieško vidaus ar lauko durų. Mūsų salonus rasite verslo centre „ NORDIC“ I a., Savanorių pr. 192 ir “Urmo Bazėje Žalioje galerijoje “, 6-oje salėje. Atnaujintos ekspozicijos ir platus vidaus bei lauko durų asortimentas jau solonuose, tad išsirinkti tikrai turėsite iš ko. Profesionalūs vadybininkai, išmanantys savo darbą, padės ne tik sukomplektuoti visus durų ir furnitūros priedus, bet ir suderins matavimo ir montavimo darbus.

  •  Vidaus ir lauko durys bei durų furnitūra Klaipėdoje

Naujausias dar dažais kvepiantis salonas Klaipėdoje prekybos centre „Helios galerijoje“, Taikos g. 56. laukia klaipėdiečių. Išskirtinė vidaus durų ekspozicija pildosi naujienomis ir laiko patikrintais modeliais, kuriais jau džiaugiasi Vilniaus, Kauno, Šiaulių ar Marijampolės gyventojai. Labai džiaugiamės pagaliau atverdami duris Klaipėdoje, tad labai laukiame Jūsų.

  •  Vidaus ir lauko durys bei durų furnitūra Šiauliuose

Saulės mieste Darkiemio g. 2, “Grindų arsenalo “patalpose Durų Namai pristato naujausias ir populiariausias vidaus ir lauko duris. Ekofaneruotos, dažytos, faneruotos ar nematomos vidaus durys ekspozicijoje. Laukiame Jūsų.

  •  Vidaus ir lauko durys bei durų furnitūra Marijampolėje

Labai gražus, jau dizainerių pamėgtas salonas, Marijampolėje. Salone vidaus ir lauko durų asortimentas nenusileidžia Vilniaus salonams, nes šiais laikais žmonės, kuriantys namus, nori gero ir kokybiško produkto. Prie viso to labai svarbus aptarnavimas, tad Marijampolės gyventojams ir svečiams labai pasisekė, nes šiame salone turime nuostabų, kompetetingą bei puikiai savo darbą ir produktą išmanantį žmogų. Užsukite į svečius ir įsitikinkite patys.

 

Siųsti klausimą