Ekofaneruotės durys su užlaida

Ekofaneruotės vidaus durys su užlaida internetu

Ekofaneruotės vidaus durys - populiariausios vidaus durys dėl kainos ir kokybės santykio. Ekofaneruotė yra patvari, atspari drėgmei bei braižymams medžiaga, net ir per ilgą laiką nekinta jos spalva – tai klientus imponuoja labiausiai. Šiuo metu populiarios šviesios ir baltos spalvos, matinės, sodrios juodos ar pilkos spalvos. Pastebima tendencija - net ir skandinaviško stiliaus interjeruose nebijoma rinktis durų kaip kambario akcento. Tuomet renkamasi natūralių medienos raštų, tokių kaip skandinaviško ar natūralaus ąžuolo tekstūrų. Norint akcentuoti varčios raštą, parenkami kontrastiniai apvadai (pvz. natūralaus ąžuolo ekofaneruotės varčia, o apvadai matiniai juodos spalvos).

Prekiaujame labai plačiu ekofaneruotės vidaus durų asortimentu. Galima rinktis aklinas vidaus duris, su matiniais stiklais ar stiklintas varčias, pritaikytas vonios kambariui. Galima įsigyti vidaus duris, kurių varčia lygi arba su ketvirčiu. Mes siūlome labai plačią ekofaneruotės vidaus durų spalvų gamą. Asortimente siūlome sandėliuojamas pozicijas, kurių nereikia ilgai laukti. Dirbame su pastoviais gamintojais, kurie suteikia galimybę turėti laiko patikrintą produkciją, o klientui tai tik į naudą, nes prireikus to paties modelio, jį galį rasti pas mus – Durų namai parduotuvėse Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Marijampolėje, Mažeikiuose.

Ekofaneruotės duris pritaikome daugumai angų, nes yra galimybė varčias komplektuoti su reguliuojama stakta ir gaubiančiais apvadais. Durų stakta - standartinė MDF su gumine tarpine, su išimomis reguliuojamiems apvadams ir praplatinimui. Reguliuojama stakta - MDF su gumine tarpine, komplektuojama pagal sienos storį kartu su apvadais. Varstymo kryptį svarbu pasirinkti užsakymo metu.

Perkant ekofaneruotės vidaus duris klientui patariame žinoti varstymo kryptis. Nustatyti durų atsidarinėjimo kryptį nėra sudėtinga: atsistokite toje sienos pusėje, į kurią norite, kad atsidarytų durys: jei vyriai prie kairės rankos, vadinasi, durys kairinės, jei vyriai prie dešinės rankos – dešininės.

Siųsti klausimą