Lauko durys

Lauko durys

Lauko durys kuriomis mes prekiaujame  – skirtos individualiems namas, ar kotedžams yra išskirtinės kokybės. Medinės durys  70 mm ir 80 mm storio durų skerspjūvis rėminių, frezuotų ir retro stiliaus durys

 

Lauko durys: kokias rinktis?

Šioje vietoje, labai svarbu ar tai daugiabutyje butas, kur lauko durys reikalingos ar jos skirs Jūsų namų erdvę nuo laiptinės? Ar namas, kotedžas kur lauko durys bus pagrindinis įėjimas į Jūsų namų erdvę. Abiem atvejais svarbus saugumas ir garso izoliacija. Antru atveju labai svarbus šilumos laidumas. Pas mus galite rinktis saugias laiptinės duris iš Ukrainos ir Lenkijos gamintojų ir šiltas, prabangias medines lauko duris.

Rėminės durys - tai klasikinė labai tvirta konstrukcija. Šios durys klasikos ir modernaus stiliaus etalonas. Aukštos kokybės, tvirtos, šiuolaikiškos lauko durys patikimai tarnaus Jums daug metų. Retro durys - ieškantiems ir kuriantiems savo namų viziją. Dauguma detalių yra gaminamos rankiniu būdu, todėl durų dizainas ir modeliai yra nepakartojami ir užtikrina kiekvieno produkto išskirtinumą. Durų puošyboje naudojami dabartinėms tendencijoms pritaikyti geriausi klasikinio dizaino pavyzdžiai. Būdingos dekoratyvių apvadų detalės suteikia mūsų produktams išskirtinumo tarp daugelio kitų panašių rinkoje siūlomu dirbinių. Rinkoje siūlomų gaminių estetinis vaizdas ypač sparčiai kinta, todėl mūsų įmonė į pasiūlą įtraukė šiuolaikiškas duris, atspindinčias naujas durų dizaino tendencijas.

Siūlome plačią modelių ir spalvų gamą. Spalvų standartą sudaro plati lazurinių dažų gama, bei daug RAL spalvyno spalvu, pvz. antracito, be to mūsų duryse gali būti sumontuotos aukštos kokybės patraukiamos rankenos. Šios lauko durys atitinka ir tradicines konstrukcijas, ir šiuolaikinių namų eksterjero ypatumus.

Šių medinių lauko durų išskirtinumą lemia jų storis (vienas didžiausių siūlomų rinkoje - 100 mm), kuris užtikrina gerą izoliaciją nuo šalčio, RC 2 - už papildomą mokestį. Šiuolaikinėse duryse yra įrengti trijų kamerų, keturių stiklų, saugaus stiklo arba atsparaus įsilaužimui P4 stiklo paketai, kurie yra smėliuojami arba kuriamas Venecijos veidrodžio efektas.

Standartinis šių durų plotis 880, 925, 980, 1025 mm. Galimi ne tik viršlangiai, bet ir šoninės durys, dviejų stiklų paketas su saugiu išoriniu stiklu, didelis spalvų pasirinkimas, plius šilumos laidumo sertifikatas. Šio lauko durų gamintojas Lenkijos įmonė dirbanti su prekiniu ženklu DOORSY. Mes – Durų namai,  esame oficialūs šio prekinio ženklo atstovai Lietuvoje.