Dažytos durys

Dažytos vidaus durys internetu

MDF dažytos vidaus durys nenusileidžia ekofaneruotės populiarumui, pandemijos metu net lenkė, nes šios durys užburia savo baltumu ir paprastu dizainu. Nedidelė kaina, lengva eksploatacija ir universalumas – pagrindiniai privalumai, kuriais pasižymi dažytos vidaus durys. Taip pat pakankamai didelis atsparumas nusidėvėjimui.

Klientui siūlome dažytas vidaus duris lygiu paviršiumi ar su giluminiu frezavimu.
Dažytos vidaus durys pagamintos iš MDF - didelio tankumo medžio plaušo plokštės. Šių plokščių dėka gaminiai įgauna lengvumą ir patvarumą, neleidžia atsirasti plyšiams tarp įsprūdų ir rėmų.
Dažytos MDF vidaus durys – šiuolaikiškas, optimalus pasirinkimas. Organiškai įsilies į bet kokio interjero dizainą.

Pastebima tendencija, kad klientai rinkdamiesi šias dažytas vidaus duris derina kontrastines rankenas. Dažniausias variantas: durys baltos emalės, o rankena pasirenkama matinė juoda. Išsirinkus tokį variantą, rekomenduojame rinktis paslėptus vyrius. Negalime paneigti, kad prie šių durų tinka ir matinio blizgaus chromo ar nerūdijančio plieno, ar aukso spalvos furnitūra.

Visas dažytas vidaus duris, kurios parduodamos baltos emalės spalvos, galime dažyti pagal RAL paletę. Atkreipiame dėmesį, kad ši paslauga prailginą gamybos terminą ir tai kainuoja papildomai.

Dažytos vidaus durys tvirtos. Stakta MDF/medis 90 mm pločio ir 38 mm storio su gumine, varčia – perimetras medinis karkasas, plokštumos storis 8 mm MDF, varčios storis 40 mm, vidus korys, varstymo kryptis parenkama užsakymo metu. Kai kurių modelių galimas nestandartinis aukštis, už papildomą mokestį.

Šias duris galite apžiūrėti mūsų svetainėje ar salonuose Durų namai Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Marijampolėje – gyvai. Labai laukiame Jūsų!

Siųsti klausimą