Durų rankenos

Kategorijos
Produktai

Durų rankenos internetu

Šiandien durų furnitūros dirbinių rinkoje yra daug šiuolaikinio dizaino durų rankenų, tinkančių prie bet kokio tipo interjero - tiek gyvenamųjų, tiek komercinių patalpų. Pagal naujausias tendencijas dažniausiai vyrauja satininė apdaila, tačiau, atsižvelgiant į kiekvieno asmeninį stilių, pateikiame paklausiausius durų furnitūros stilius:

Satininė apdaila

Satininė apdaila pasižymi subtiliu blizgesiu, kuris gerai apsaugo nuo pirštų atspaudų žymių ir dėmių, todėl ją lengva prižiūrėti. Todėl satino apdaila yra madingiausias variantas namams, kuriuose stilius ir patogumas derinamas tarpusavyje. Satininė apdaila tinka šiuolaikiškiems interjerams, be to, ši apdaila yra patvari ir lengvai prižiūrima.           

Matinė juoda

Matinės juodos spalvos apdailos durų rankenos šiuolaikiniam interjerui suteikia prabangos įspūdį. Matinės juodos spalvos durų rankenų paklausa išaugo, nes namų savininkai renkasi šiuolaikines juodas detales savo baldų elementuose ir namų interjere. Matinės juodos spalvos durų furnitūra yra kolekcijoje, kuri papildo vidaus duris: durų vyriai, skląsčiai, spynos, wc užraktai, cilindrai ar net durų atramos. Šia drąsia spalva galima stipriai pabrėžti bet kokio tipo duris, ypač jei ji derinama su natūralaus medžio apdaila.

Chromo poliravimas

Chromuotos durų rankenos pasižymi neutraliu tonu, tinkančiu moderniam stiliui, kuris niekada nebus laikomas pasenusiu. Chromo poliravimas suteikia vientisumo jausmą, susijusį su bendra durų stilistika, kai prie jų pridedamos papildomos chromuotos detalės. Šaltas chromo tonas dera prie daugelio kitų namų apyvokos baldų ir įrangos, todėl tai geriausias pasirinkimas, kai reikia suderinti kitus įrenginius ir priedus namuose ar biure.

Mes siūlome labai platų durų rankenų asortimentą. Prekiaujame TUPAI, MORELLI, RUCETTI, KUCHINOX, APRILE, STILE, CORONA durų rankenomis ir durų furnitūros priedais.

Siųsti klausimą