Durų rankenos

Kategorijos
Produktai

Durų rankenos internetu

Šiandien durų furnitūros dirbinių rinkoje yra daug šiuolaikinio dizaino durų rankenų, tinkančių prie bet kokio tipo interjero - tiek gyvenamųjų, tiek komercinių patalpų. Pagal naujausias tendencijas dažniausiai vyrauja satininė apdaila, tačiau, atsižvelgiant į kiekvieno asmeninį stilių, pateikiame paklausiausius durų furnitūros stilius:

Durų rankenos su satinine apdaila 

Satininė apdaila pasižymi subtiliu blizgesiu, kuris gerai apsaugo nuo pirštų atspaudų žymių ir dėmių, todėl ją lengva prižiūrėti. Todėl satino apdaila yra madingiausias variantas namams, kuriuose stilius ir patogumas derinamas tarpusavyje. Satininė apdaila tinka šiuolaikiškiems interjerams, be to, ši apdaila yra patvari ir lengvai prižiūrima.           

Juodai matinės durų rankenos

Matinės juodos spalvos apdailos durų rankenos šiuolaikiniam interjerui suteikia prabangos įspūdį. Matinės juodos spalvos durų rankenų paklausa išaugo, nes namų savininkai renkasi šiuolaikines juodas detales savo baldų elementuose ir namų interjere. Matinės juodos spalvos durų furnitūra yra kolekcijoje, kuri papildo vidaus duris: durų vyriai, skląsčiai, spynos, wc užraktai, cilindrai ar net durų atramos. Šia drąsia spalva galima stipriai pabrėžti bet kokio tipo duris, ypač jei ji derinama su natūralaus medžio apdaila.

Chromo poliravimo durų rankenos

Chromuotos durų rankenos pasižymi neutraliu tonu, tinkančiu moderniam stiliui, kuris niekada nebus laikomas pasenusiu. Chromo poliravimas suteikia vientisumo jausmą, susijusį su bendra durų stilistika, kai prie jų pridedamos papildomos chromuotos detalės. Šaltas chromo tonas dera prie daugelio kitų namų apyvokos baldų ir įrangos, todėl tai geriausias pasirinkimas, kai reikia suderinti kitus įrenginius ir priedus namuose ar biure.

Mes siūlome labai platų durų rankenų asortimentą. Prekiaujame TUPAI, MORELLI, RUCETTI, KUCHINOX, APRILE, STILE, CORONA durų rankenomis ir durų furnitūros priedais.

Rankenos durims

Radote duris, kurios yra mielos Jūsų širdžiai bei akims, taip pat funkcionalios bei dera kambaryje? Tuomet reikia skirti dėmesį ir tokioms svarbioms detalėms kaip durų rankenos. Rekomenduojame formuojant užsakymą rankenas rinktis tuo pačiu metu kaip ir duris, taip sutaupysite laiko ir visi durų priedai pasieks Jus vienu metu. Tiesa, nors tai yra maža durų sistemos dalis, tačiau labai reikšminga. Vieniems labiausiai patinka minimalistinės rankenos, kurios dažniausiai derinamos su modernaus stiliaus durimis. Kiti prioritetą teikia išskirtinėms rankenoms, kurios dera prie klasikinių durų. Dėl to pas mus labai platus durų rankenų asortimentas. Taip stengiamės patenkinti įvairius klientų norus. Mūsų ekspozicijose galite ne tik paliesti dominančias rankenas, bet ir pamatyti mūsų partnerių siūlomos produkcijos už konkurencingą kainą. DURŲ NAMŲ konsultantai patars ir sukomplektuos rankenas ir visus reikalingus priedus Jūsų svajonių durims.

Kaip pasirinkti tinkamas durų rankenas?

Durų rankenos pasirinkimas – kur kas atsakingesnis darbas nei kada nors teko pagalvoti. Nes tai pagrindinis akcentas, kuris ne tik turi derėti su durimis, bet ir su namų aplinka. Manoma, kad pabodus vienoms rankenoms – nesunkiai galima jas pakeisti kitomis. Deja, tai ne visada įmanoma. Asortimento gausa ir skirtingos rankenų formos ne visada tiks ir gražiai uždengs senosios rankenos tvirtinimo žymes. Renkantis durų rankenas pirmiausia žiūrėkite kaip jos dera su durimis. Svarbu suderinti visas detales. Vyriai, spyna, wc užraktai atrodys tinkamai, jei rinksitės to pačio gamintojo furnitūrą, ar derinsite spalvą ir stilistiką. Šiame sudėtingo pasirinkimo etape gali pagelbėti DURŲ NAMŲ vadybininkai, puikiai žinantys asortimentą. Durų rankenos montuojamos į visų tipų vidaus duris, todėl jų pasirinkimas be galo platus. Rankenos palengvina durų atidarymą ar uždarymą. Kokias rankenas pasirinkti  - sprendžiate Jūs įvertinę, kokios detalės dominuoja jau esamame ar dominuos būsimame namų interjere. Kitas svarbus rankenų pasirinkimo aspektas  - ar malonu jas liesti.  Tad rinkdamiesi rankenas, vadovaukitės šia nuostata - rankena patogi Jūsų rankai, patraukli Jūsų akims, prieinama Jūsų piniginei. Taip pat durų rankenos gali būti klasifikuojamos ir pagal kainą. Tiksliai apsibrėžus savo galimybes – bus kur kas paprasčiau rasti ir Jums tinkamą variantą. Sekite akcijas. Tai leis Jums rasti rankenas pas mus pigiau. Galiausiai, susipažinkite ir su medžiagomis, iš kurių rankenos yra pagamintos. Nuo žalvario, nerūdijančio plieno, poliruoto ar matinio chromo, aliuminio, iki įvairiausių padengimų, kurie prailgina rankenų naudojimo ilgaamžiškumą. 

Durų rankenų dizainai

Kaip jau minėjome, durų rankenų dizainas yra vienas svarbiausių aspektų, kuriam reikia skirti dėmesį renkantis durų furnitūrą. Siūlome labai daug skirtingų durų, tad prie jų galite derinti ir labai įvairaus stiliaus rankenas. Apvalios, kvadratinės, rankenos be rozetės ar su rozete, poliruotos su papildomomis dekoratyvinėmis detalėmis, o kur dar spalvų ir tekstūrų įvairovė. Galva gali apsisukti nuo pasiūlos. Patarimas – įvertinti interjero detales, kurios dominuoja namuose, ir surasti viduriuką, tinkantį tiek prie durų, tiek prie aplinkos.  DURŲ NAMŲ asortimente rasite: nuo modernių, kurių pagrindinis akcentas - forma ir padengimas, iki klasikinių rankenų. 

Durų rankenų gamintojai

Siūlome plačiau susipažinti su gamintojais, kurie siūlo rinktis rankenas iš jų asortimento. Mes prekiaujame žinomų bei pripažintų gamintojų produkcija, kuri siejama su kokybe bei patvarumu. Tai yra TUPAI, MORELLI, RUCETTI, STILE, APRILE, CORONA, NOVAMET ir t.t.  Rankenos durims – svarbi detalė, kuri puošia ne tik pačias duris, tačiau ir visą namų interjerą. Durunamai.lt yra vieta, kurioje rasite tinkamas rankenas Jūsų durims. Juk NĖRA NAMŲ BE DURŲ, kaip ir durų be rankenų. Jas galite įsigyti pas mus.

Siųsti klausimą