Nematomos durys

Nematomos vidaus durys internetu

Skandinaviško stiliaus interjeruose, dažniau renkamasi nematomas „INVISIBLE NEW“ – vidaus duris, kurios neturi matomų apdailos komponentų. Visais apdailos būdais jos susilieja su gretima siena, kad atrodytų kaip sienos dalis. Durų varčios yra dviejų tipų: standartinio varstymo ir atvirkštinio varstymo. Šioms vidaus durims pagrindinis akcentas – rankena, uždarymo spyna, kuri matoma tik pravėrus duris. Durys gruntuotos, paruoštos dažymui ir klientas savo pasirinkta spalva jas gali savarankiškai nusidažyti (pavyzdžiui ta pačia, kaip sienų spalva).

Nematomų vidaus durų pilnas komplektas - stakta (pripjauta iš aliuminio), gruntuota varčia (paruošta dažymui), paslėpti vyriai ir magnetinė spyna. Užpildas korys, bet išorinė plokštelė iš pakankamai storo MDF. Paslėpti vyriai turi galimybę atverti varčią 180 laipsnių kampu.

Iš praktikos galime patvirtinti, kad nematomos vidaus durys, kurios yra pilnavidurės ir sunkios, todėl ateityje gali sukelti nemalonumų. 5-6 mėnesių laikotarpyje po montavimo klientai skundėsi trūkinėjančia siena, nes stipriau trinktelėjus per visą sieną nueidavo vibracija. Tad pasirinkome ir siūlome klientams lengvo tipo INVISIBLE NEW - (nematomas standartinio varstymo), ar INVISIBLE REVERS NEW (nematomas atvirkštinio varstymo) nematomas vidaus duris.

Renkantis šias duris atkreipkite dėmesį, ar bute/name bus rekuperatorius. Jei taip, būtinai perspėkite mus, nes duris būtina trumpinti iš apačios, kad tarpas būtų bent 1.5 cm (ši paslauga kainuoja papildomai).

Pasirinkus šio tipo duris labai svarbu tikslūs matmenys.

Šių durų kilmės šalis LENKIJA

Siųsti klausimą