Ekofaneruotės durys

Ekofaneruotės vidaus durys

Ekofaneruotės vidaus durys - populiariausios vidaus durys dėl kainos ir kokybės santykio. Ekofaneruotė yra patvari, atspari drėgmei bei braižymams medžiaga, net ir per ilgą laiką nekinta jos spalva – tai klientus imponuoja labiausiai. Šiuo metu populiarios šviesios ir baltos spalvos, matinės, sodrios juodos ar pilkos spalvos. Pastebima tendencija - net ir skandinaviško stiliaus interjeruose nebijoma rinktis durų kaip kambario akcento. Tuomet renkamasi natūralių medienos raštų, tokių kaip skandinaviško ar natūralaus ąžuolo tekstūras. Norint akcentuoti varčios raštą, parenkami kontrastiniai apvadai (pvz. natūralaus ažuolo ekofaneruotės varčia, o apvadai matiniai juodos spalvos).

Prekiaujame labai plačiu ekofaneruotės vidaus durų asortimentu. Galima rinktis aklinas vidaus duris, su matiniais stiklais ar stiklintas varčias, pritaikytais vonios kambariui. Galima įsigyti vidaus duris, kurių varčia lygi arba su ketvirčiu. Mes siūlome labai plačią ekofaneruotės vidaus durų spalvų gamą. Asortimente siūlome sandėliuojamas pozicijas, kurių nereikia ilgai laukti. Dirbame su pastoviais gamintojais, kurie suteikia galimybę turėti laiko patikrintą produkciją, o klientui tai tik į naudą, nes prireikus to paties modelio, jį galima rasti pas mus – Durų namai parduotuvėse Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Marijampolėje, Mažeikiuose.

Ekofaneruotės duris pritaikome daugumai angų, nes yra galimybė varčias komplektuoti su reguliuojama stakta ir gaubiančiais apvadais. Durų stakta - standartinė MDF su gumine tarpine, su išimomis reguliuojamiems apvadams ir praplatinimui. Reguliuojama stakta - MDF su gumine tarpine, komplektuojama pagal sienos storį kartu su apvadais. Varstymo kryptį svarbu pasirinkti užsakymo metu.

Perkant ekofaneruotės vidaus duris klientui patariame žinoti varstymo kryptis. Nustatyti durų atsidarinėjimo kryptį nėra sudėtinga: atsistokite toje sienos pusėje, į kurią norite, kad atsidarytų durys: jei vyriai prie kairės rankos, vadinasi, durys kairinės, jei vyriai prie dešinės rankos – dešininės.

Toliau reikia priimti sprendimą ar norite, kad: 1. varčia būtų su ketvirčiu ar be, 2. varčia be ketvirčio (ir norimas variantas - apvadai vienoje juostoje su varčia), 3. varčia be ketvirčio (durys per apvado storį nesutampa su siena, ne vienoje juostoje). Užsakant duris, idealu tuo pačiu išsirinkti furnitūrą, kad duris ir visus priedus gautumėte vienu metu. Norint sutaupyti laiko, patariame pasinaudoti vadybininko kompetencija ir sukomplektuoti visą užsakymą iš karto, taip taupant atvežimo ir gamybos laiką.

Pastebėjome, kad renkantis duris, klientai dažniausiai turi preliminarius matmenis. Patariame išsirinkus duris, pasirinkti ir matuotojo paslaugą, nes matmenys labai svarbu. Matuojant durų angas svarbu išmatuoti aukštį, plotį bei sienos storius keturiuose kampuose. Dažniausiai sienos nėra lygios, skiriasi jų storis, todėl pamatavę viename sienos kampe negauname tikslios informacijos. Labai svarbu, ar matuojama nuo paklotų grindų, ar tik nuo jom parengto kloti grindinio. Atkreipkite dėmesį, kurioje pusėje bus šviesos jungikliai.

Laukiame Jūsų pas mus salonuose Durų namai – Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Marijampolėje, Mažeikiuose, kad apžiūrėtumėte ekofaneruotės vidaus duris gyvai.

Ekofaneruotės vidaus durys: pasirinkimas

Toliau reikia priimti sprendimą ar norite, kad: 1. varčia būtų su ketvirčiu ar be, 2. varčia be ketvirčio (ir norimas variantas - apvadai vienoje juostoje su varčia), 3. varčia be ketvirčio (durys per apvado storį nesutampa su siena, ne vienoje juostoje). Užsakant duris, idealu tuo pačiu išsirinkti furnitūrą, kad durys ir visi priedai būtų vienu metu. Norint sutaupyti laiko, patariame pasinaudoti vadybininko kompetencija ir sukomplektuoti visą užsakymą iš karto, taip taupant atvežimo ir gamybos laiką.

Pastebėjome, kad renkantis duris klientai dažniausiai turi preliminarius matmenis. Patariame išsirinkus duris, pasirinkti ir matuotojo paslaugą, nes matmenys labai svarbu. Matuojant durų angas svarbu išmatuoti aukštį, plotį bei sienos storius keturiuose kampuose. Dažniausiai sienos nėra lygios, skiriasi jų storis, todėl pamatavę viename sienos kampe negauname tikslios informacijos. Labai svarbu, ar matuojama nuo paklotų grindų, ar tik nuo joms parengto kloti grindinio. Atkreipkite dėmesį, kurioje pusėje bus šviesos jungikliai.

Laukiame Jūsų pas mus salonuose Durų namai – Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Marijampolėje, Mažeikiuose, apžiūrėtumėte ekofaneruotės vidaus duris gyvai.

Siųsti klausimą