Vidaus durys - ekofaneruotė

Vidaus durys - ekofaneruotė
Kov 1, 2024

EKOFANERUOTĖS DURYS - platus spalvų ir modelių pasirinkimas.

Ekofaneruotės vidaus durys - populiariausios vidaus durys dėl kainos ir kokybės santykio. Ekofaneruotė yra patvari, atspari drėgmei bei braižymams medžiaga, taip pat net per ilgą laiką nekinta jos spalva – tai klientus imponuoja labiausiai. Šiuo metu populiarios šviesios ir baltos spalvos, matinės sodrios juodos ar pilkos spalvos. Pastebima tendencija net ir skandinaviško stiliaus interjeruose nebijoma duris rinktis, kaip kambario akcentu, tuomet renkamasi natūralių medienos raštų, kaip skandinaviško ar nalūralaus ąžuolo tekstūras. Norint akcentuoti varčios raštą, parenkami kontrastiniai apvadai ( pvz. natūralaus ažuolo ekofaneruotės varčia, o apvadai matiniai juodos spalvos).

Prekiaujame labai plačiu ekofaneruotės vidaus durų asortimentu. Galima rinktis aklinas vidaus duris, su matiniais stiklais ar stiklintas varčias pritaikytais vonios kambariui. Galima įsigyti vidaus duris, kurių varčia lygi arba su ketvirčiu. Mes siūlome labai plačią ekofaneruotės vidaus durų spalvų gamą. Asorimente siūlome sandėliuojamas pozicijas, kurių nereikia ilgai laukti. Dirbame su pastoviais gamintojais, kurie suteikia galimybę turėti laiko patikrintą produkciją, o klientui tai tik į naudą, nes prireikus to paties modelio jį galį rasti pas mus – Durų namai parduotuvėse Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Marijampolėje, Mažeikiuose.

Ekofaneruotės duris pritaikome daugumai angų, nes yra galimybė varčias kompelktuoti su reguliuojama stakta ir gaubiančiais apvadais. Durų stakta standartinė - MDF su gumine tarpine su išimomis reguliuojamiems apvadams ir praplatinimui. Reguliuojama stakta - MDF su gumine tarpine, komplektuojama pagal sienos storį kartu su apvadais. Varstymo krypį svarbu pasirinkti užsakymo metu.

Perkant ekofeneruotės vidaus duris klientui patarimas iš mūsų pusės aptarti varstymo kryptis, „nustatyti durų atsidarinėjimo kryptį, nėra sudėtinga: atsistokite toje sienos pusėje, į kurią norite, kad atsidarytų durys: jei vyriai prie kairės rankos, vadinasi, durys kairinės, jei vyriai prie dešinės rankos – dešininės“.

Toliau reikia priimti sprendimą ar norite, kad: 1. varčia būtu su ketvirčiu ar be, 2. varčia be ketvirčio ( ir norimas variantas - apvadai vienoje juostoje su varčia), 3. varčia be ketvirčio (durys per apvado storį nesutampa su siena, ne vienoje juostoje). Užsakant duris, idealu tuo pačiu išsirinkti furnitūrą, kad durys ir visi priedai būtu vienu metu. Norint sutaupyti laiką, patariame pasinaudoti vadybininko kompetencija ir sukomplektuoti visą užsakymą iš karto, taip taupant atvežimo ir gamybos laiką.

Pastebėjome, kad renkantis duris klientai dažniausiai turi preliminarius matmenis. Patariame išsirinkus duris, pasirinkti ir matuotojo paslaugą, nes matmenys labai svarbu. Matuojant durų angas svarbu išmatuoti aukštį, plotį bei sienos storius keturiuose kampuose. Dažniausiai sienos nėra lygios, skiriasi jų storis, todėl pamatavę viename sienos kampe negauname tikslios informacijos. Labai svarbu ar matuojama nuo paklotų grindų, ar tik nuo jom parengto kloti grindinio. Atkreipkite dėmesį, kurioje pusėje bus šviesos jungikliai.

Laukiame Jūsų pas mus salonuose Durų namai – Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Marijampolėje, Mažeikiuose, apžiūrėtumėte ekofaneruotės vidaus duris gyvai.

 

Ekofaneruotės vidaus durys su užlaida

Ekofaneruotės vidaus durys su užlaida Lietuvoje nėra tiek populiarios kiek kaimyninėse šalyse. Ekofaneruotė yra patvari, atspari drėgmei bei braižymams medžiaga, taip pat net per ilgą laiką nekinta jos spalva – tai klientus imponuoja labiausiai. Atkreiptinas dėmesys, kad atsparumas drėgmei, kuris pabrėžiamas yra taip pat limituotas. Svarbu ir šioms durims ventiliacija, ventiliaciniai tarpai tarp varčios ir grindų. Durų su ketvirčiu konstrukcija nuo durų be ketvičiu skiriasi tuo, kad varčia visuomet bus ne vienoje linijoje su apvadais. Šios durys negali būti su paslėptais vyriais. Stakta ir apvadai parenkami pagal sienos storį.

Šiuo metu populiarios šviesios ir baltos spalvos, matinės sodrios juodos ar pilkos spalvos. Pastebima tendencija net ir skandinaviško stiliaus interjeruose nebijoma duris rinktis, kaip kambario akcentu tuomet renkamasi natūralių medienos raštų, kaip skandinaviško ar nalūralaus ąžuolo tekstūras. Norint akcentuoti varčios raštą, parenkami kontrastiniai apvadai ( pvz. natūralaus ažuolo ekofaneruotės varčia, o apvadai matiniai juodos spalvos).

Prekiaujame labai plačiu ekofaneruotės vidaus durų su ketvirčiu asortimentu. Galima rinktis aklinas vidaus duris, su matiniais stiklais ar stiklintas varčias pritaikytais vonios kambariui. Mes siūlome labai plačią ekofaneruotės durų su ketvirčiu spalvų gamą. Asorimente siūlome sandėliuojamas pozicijas, kurių nereikia ilgai laukti.

Ekofaneruotės durys su ketvirčiu varčia  40 mm, vidaus užpildas MDF, su išfrezvimu spynai. Vidiniai filingai įleisti į perimetrines dalis. Stakta – MDF standartinė su gumine tarpine, išorinis matmuo 90 mm, storis 44 mm, arba reguliuojama su išimomis. Reguliuojama stakta parenkama pagal sienos storį kartu su apvadais. Varstymo kryptys parenkamos užsakymo metu.

Perkant ekofeneruotės duris klientui patarimas iš mūsų pusės aptarti varstymo kryptis, „nustatyti durų atsidarinėjimo kryptį, nėra sudėtinga: atsistokite toje sienos pusėje, į kurią norite, kad atsidarytų durys: jei vyriai prie kairės rankos, vadinasi, durys kairinės, jei vyriai prie dešinės rankos – dešininės“.

Užsakant duris, idealu tuo pačiu išsirinkti durų furnitūrą ( rankenas, vyrius, uždarymo spyną), kad durys ir visi priedai būtų vienu metu. Norint sutaupyti laiką, patariame pasinaudoti Durų namų vadybininko kompetencija ir sukomplektuoti visą užsakymą iš karto, taip taupant atvežimo ir gamybos laiką.

Pastebėjome, kad renkantis duris klientai dažniausiai turi preliminarius matmenis. Patariame išsirinkus duris, pasirinkti ir matuotojo paslaugą, nes matmenys labai svarbu. Matuojant durų angas svarbu išmatuoti aukštį, plotį bei sienos storius keturiuose kampuose. Dažniausiai sienos nėra lygios, skiriasi jų storis, todėl pamatavę viename sienos kampe negauname tikslios informacijos. Labai svarbu ar matuojama nuo paklotų grindų, ar tik nuo jom parengto kloti grindinio. Atkreipkite dėmesį, kurioje pusėje bus šviesos jungikliai.

Laukiame Jūsų pas mus salonuose, apžiūrėtumėte ekofaneruotės vidaus duris su ketvirčiu (kitaip vadinama su užlaida), gyvai.

 

 

Siųsti klausimą