Lauko durys Durų Namuose

Lauko durys Durų Namuose
Bal 30, 2024

Durų namai prekiauja ne tik vidaus bet ir lauko durimis. 

Dažnai klientai susiduria su sunkumais, nes nežino, kaip pasirinkti tinkamas lauko duris.

Kokybiškos lauko durys yra ilgametė investicija. Verta mokėti daugiau ir gauti duris, kurios ne tik tarnaus daug metų, tačiau ir jų eigoje bus galima džiaugtis nepriekaištingu funkcionalumu bei estetika. Tai yra įmanoma. Ypač šiuo metu, kai lauko durų pasiūla rinkoje yra tokia plati.

Rasti tinkamas duris – rimtas darbas. Straipsnyje pateiksime svarbiausią informaciją apie techninius durų parametrus. Tai padės Jums žinoti bazinę informaciją apie duris ir galbūt paprasčiau rasti tas, kurios geriausiai tinka konkrečiam objektui ir Jums asmeniškai.

 • Sandarumas
  Renkantis lauko duris įvertinkite – koks yra jų sandarumo lygis. Dėl nesandarių durų šilumos arba vėsos (vasaros metu dėl namuose montuojamų oro kondicionierių) energija bus prarandama, tai išaugins mikroklimato išlaikymo įkainius. Baigus namo statybas arba remonto/renovacijos darbus – verta atlikti sandarumo testą, kuris padės identifikuoti – kur namuose yra nesandaru ir kokia yra Jūsų pasirinktų durų situacija.
 • Garso izoliacija
  Gyvenantys judriose vietose taip pat turėtų rinktis duris su aukštesne garso izoliacija. Kokybiškos lauko durys yra tokios, kurios atsparios ir 35 decibelų triukšmui. Rinkoje tikrai rasite ir itin inovatyvias, kurios atlaiko 40 decibelų triukšmą. Žinoma, jos yra brangesnės.
 • Spynos
  Geros kokybės spyna garantuoja patalpų saugumą. Taigi, joms taupyti negalima. Galite įsigyti duris, kurios yra su integruota spyna ir modelius be jų – tuomet spyną galėsite rinktis patys. Atminkite, kad šiuo metu itin dėmesio vertos yra išmanios spynos, kurios suteikia galimybę atrakinti namus ir nuotoliniu būdu.
 • Medžiaga
  Svarbus kriterijus renkantis lauko duris yra jų medžiagiškumas. Siūlomos:
 • Šarvuotos lauko durys,
 • Plastikinės lauko durys.
 • Medinės lauko durys.
 • Stiklinės lauko durys.


Kiekvienas iš tipų pasižymi tam tikrais parametrais. Šarvuotos lauko durys dažniausiai pristatomos kaip pačios patvariausios bei ilgaamžiškiausios. Plastikinės – tobulas pasirinkimas tiems, kurie taupo. Taip pat jos nėra reiklios. Medinės lauko durys – pats mėgstamiausias lietuvių pasirinkimas. Daugelis jas vertina dėl patrauklaus stiliaus. Tiesa, jos reikalauja priežiūros. Galiausiai, stiklinės arba su stiklu – jaukiai atrodo, itin mėgstamos kaip komercinių pastatų sprendimas.

 • Kaina
  Renkantis lauko duris būtinai susipažinkite ir su kainomis. Nuo pigesnių iki brangesnių – kiekvieno poreikiai bus patenkinti. Atminkite, kad perkant duris su akcija – galite sutaupyti. Tačiau pirkite tik legaliose prekybos vietose, kurios siūlo gaminiams garantijas.

Šias duris laisvai galite apžiūrėti mūsų svetainėje ar salonuose Durų namai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Marijampolėje,– gyvai. Labai laukiame Jūsų.

Siųsti klausimą