Iš ko susideda vidaus durys?

Iš ko susideda vidaus durys?
Sau 8, 2024

Iš ko susideda vidaus durys?

Vidaus durys su stakta neatsiejama visuma. Dažnai klientai ieškodami durų, pasimeta tarp įvairiausių techninių durų terminų. Tad mes esame tam, kad padėtume susigaudyti DURŲ NAMUOSE. Pilnas durų kompektas: varčia ir stakta. Kitos detalės priklauso nuo sienos storių ir apdailos. Komplektacijos išimtis durys su užlaida ar su ketvirčiu. Šių durų komplektas: tik varčia. Stakta ir durų apvadai parenkami pagal sienos storį ir jie komplektuojami kartu.

Varčia (pav. nr.1) - ta dalis, kuri varstosi (ji gali būti pilnai aklina arba stiklinta), jos gali būti pilnavidurės arba su "Korio" užpildu. Tai lemia durų svorį . Pilnavidurės durys gerokai sunkesnės, tad šioms durims reikalingi net 3 vyriai. Pasidomėkite pirkdami koks varčios karkasas, padengimas, tas lems eksploatacines savybes.

Stakta (pav. nr.2), kuri montuojama sienos angoje ir į ją ant vyrių tvirtinama varčia. Mes prekiaujame staktomis pritaikytomis gaubiantiems apvadams su gumine tarpine. 

Planuojant pirkti duris, reikėtų nepamiršti užsisakyti papildomų priedų: apvadų (pav.nr.3) ar praplatinimų (pav.nr.4). Priedų pasirinkimas priklauso nuo durų modelio ar sienų storio.

Apvadai (pav.nr.3) – tai detalė, kuri tvirtinasi prie staktos ir sienos. 

Praplatinimai (pav.nr.4) - reikalingi jei sienos plačios ir stakta nedengia pilnai sienos storio.

Staktos yra derinamos prie varčios, taip išlaikoma stabili durų konstrukcija, kuri ne tik atrodo prabangiai, tačiau ir tarnauja labai daug metų. Visa tai padeda kurti ne tik funkcionalų perėjimą iš vienos patalpos į kitą, tačiau ir priduoda tvarkos, kuri ne ką mažiau svarbi, norintiems jaukių ir skoningų namų.

Durunamai.lt vidaus durys su stakta atitinka net ir pačių išrankiausių poreikius. Turime itin plačią pasiūlą, tad kiekvienas ras duris, kurios geriausiai tiks Jūsų namams. Perkant vidaus duris labai svarbu įvertinti šeimos poreikius, apšvietimą (ar daug tiesioginių saulės spindulių), kokia ventiliacijos sistema. Tai palengvintų apsisprendimą, kokių vidaus durų Jums reikia. Miegamojo durų ar svetainės durų pasirinkimas tas pats, nes tiek naujuose butuose, tiek darant remontą, vidaus duris renkamasi panašios stilistikos arba identiškas. Tad, įvertinus poreikius, tereikia išsirinkti modelį ir suskaičiuoti reikiamų durų kiekį. Atkreipiame dėmesį, kad matuoti reikia visas angas, nes jų matmenys gali skirtis.

Duris laisvai galite apžiūrėti mūsų svetainėje ar salonuose Durų namai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Marijampolėje, Mažeikiuose – gyvai.

Labai laukiame Jūsų.

Siųsti klausimą