Dažytos vidaus durys pagamintos Lietuvoje

Dažytos vidaus durys pagamintos Lietuvoje
Geg 24, 2024

Dažytos vidaus durys

MDF dažytos vidaus durys, nenusileidžia ekofaneruotės populiarumui, pandemijos metu net lenkė, nes šios durys užburia savo baltumu ir paprastu dizainu. Nedidelė kaina, lengva eksploatacija ir universalumas – pagrindiniai privalumai, kuriais pasižymi dažytos vidaus durys. Taip pat pakankamai didelis atsparumas nusidėvėjimui.

Klientui siūlome dažytas vidaus duris lygiu paviršiumi ar su giluminiu frezavimu, stiklintas ar aklinas. Turime ir prabangių variantų su bagetais, dekoratyviniais apvadais ar karnizais.


Dažytos vidaus durys pagamintos iš MDF - didelio tankumo medžio plaušo plokštės. Šių plokščių dėka gaminiai įgauna lengvumą ir patvarumą, neleidžia atsirasti plyšiams tarp įsprūdų ir rėmų.
Dažytos MDF vidaus durys – šiuolaikiškas, optimalus pasirinkimas. Organiškai įsilies į bet kokio interjero dizainą.

Pastebima tendencija, kad klientai rinkdamiesi šias dažytas vidaus duris derina kontrastines rankenas. Dažniausias variantas durys baltos emalės, o rankena pasirenkama matinė juoda. Išsirinkus tokį variantą rekomenduojame rinktis paslėptus vyrius. Negalime paneigti, kad prie šių durų tinka ir matinio blizgaus chromo ar nerūdijančio plieno ar aukso spalvos furnitūra.

Visas dažytas vidaus duris, kurios parduodamos baltos emalės spalvos, galime dažyti pagal RAL arba NCS paletę. Atkreipiame dėmesį, kad ši paslauga prailgina gamybos terminą ir tai kainuoja papildomai.

Šiuo metu klientams siūlome Lietuvoje pagamintas dažytas vidaus duris. Platus modelių pasirinkimas ir galimybė pasirinkti varstymo kryptis, dažyti jas pasirinkta spalva, pasirinkti nestandartinius aukščius labai vertinama klientų. Šio gamintojo vidaus durys pagamintos iš MDF, gali būti su "KORIO" užpildu arba pilnavidurės. Pilnavidurių vidaus durų užpildas -  "Solid Core". Tai presuota medžio plaušo plokštė. Patentuota gamintojo technologija, kuri ne tik draugiška aplinkai, bet ir ideali garso izoliacija Jūsų namams.

Dažnai klientai užduoda klausimus: kokias vidaus duris geriau rinktis? Ar tuščiavidures ar pilnavidures? Tuščiavidurės durys yra gerokai lengvesnės. Jų vidinis užpildas - korys. Garso izoliacija nėra tokia gera, bet durys gerokai lengvesnės, joms užtenka dviejų vyrių.

Pilnavidurės vidaus durys – tvirtos ir gerokai sunkesnės, tuomet trys vyriai būtini. Dažniausiai renkamasi jei reikia geresnės garso izoliacijos.

Bet kokiu atveju sprendžiant vidinį durų užpildą didelę reikšmę turi durų išorė, kaip spalva ir tekstūra.

Šias duris laisvai galite apžiūrėti mūsų svetainėje ar salonuose Durų namai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Marijampolėje, Mažeikiuose – gyvai. Labai laukiame Jūsų.

Siųsti klausimą