Ekofaneruotos su užlaida

Ekofaneruotės vidaus durys su užlaida

Ekofaneruotės vidaus durys - populiariausios vidaus durys dėl kainos ir kokybės santykio. Ekofaneruotė yra patvari, atspari drėgmei bei braižymams medžiaga, taip pat net per ilgą laiką nekinta jos spalva – tai klientus imponuoja labiausiai. Šiuo metu populiarios šviesios ir baltos spalvos, matinės sodrios juodos ar pilkos spalvos. Pastebima tendencija net ir skandinaviško stiliaus interjeruose nebijoma duris rinktis, kaip kambario akcentu, tuomet renkamasi natūralių medienos raštų, kaip skandinaviško ar nalūralaus ąžuolo tekstūras. Norint akcentuoti varčios raštą, parenkami kontrastiniai apvadai ( pvz. natūralaus ažuolo ekofaneruotės varčia, o apvadai matiniai juodos spalvos).

Prekiaujame labai plačiu ekofaneruotės vidaus durų asortimentu. Galima rinktis aklinas vidaus duris, su matiniais stiklais ar stiklintas varčias pritaikytais vonios kambariui. Galima įsigyti vidaus duris, kurių varčia lygi arba su ketvirčiu. Mes siūlome labai plačią ekofaneruotės vidaus durų spalvų gamą. Asorimente siūlome sandėliuojamas pozicijas, kurių nereikia ilgai laukti. Dirbame su pastoviais gamintojais, kurie suteikia galimybę turėti laiko patikrintą produkciją, o klientui tai tik į naudą, nes prireikus to paties modelio jį galį rasti pas mus – Durų namai parduotuvėse Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Marijempolėje, Mažeikiuose.

Ekofaneruotės duris pritaikome daugumai angų, nes yra galimybė varčias kompelktuoti su reguliuojama stakta ir gaubiančiais apvadais. Durų stakta standartinė - MDF su gumine tarpine su išimomis reguliuojamiems apvadams ir praplatinimui. Reguliuojama stakta - MDF su gumine tarpine, komplektuojama pagal sienos storį kartu su apvadais. Varstymo krypį svarbu pasirinkti užsakymo metu.

Perkant ekofeneruotės vidaus duris klientui patarimas iš mūsų pusės aptarti varstymo kryptis, „nustatyti durų atsidarinėjimo kryptį, nėra sudėtinga: atsistokite toje sienos pusėje, į kurią norite, kad atsidarytų durys: jei vyriai prie kairės rankos, vadinasi, durys kairinės, jei vyriai prie dešinės rankos – dešininės“.