Vidaus durys

Kategorijos
Produktai

Durys turi ir estetinę paskirtį, ypatingai vidaus durys tampa interjero akcentu. Priklausomai nuo interjero derinamas vidaus durų aukštis, plotis, durų tekstūros, durų furnitūra. Durų namai pilni durų, taip pat ir vidaus durų Jūsų namams. Mūsų pagrindinis šūkis - nėra namų be durų.

Patekdami į bet kokius namus pirmiausia atveriame lauko duris. Įėjus į namus pasitinka ne tik namų kvapas ir erdvės, kurias dalina sienos, pertvaros, bet ir baldai ir, be abejo, durys.

Vidaus durys internetu

Durys ne tik užtikrina patekimą į patalpą ir išėjimą iš jos, bet ir atlieka papildomas funkcijas: užtikrina privatumą, apsaugodamos nuo nepageidaujamo pašalinių asmenų dėmesio, atskiria skirtingos paskirties patalpas, praleidžia šviesą į patalpą ir iš jos, kontroliuoja vėdinimą arba oro srautą, kad patalpos būtų efektyviau šildomos arba vėsinamos, slopina triukšmą.

Yra daugybė durų rūšių, kurių paskirtis skiriasi. Labiausiai paplitęs tipas yra vienvėrės durys, kurias sudaro viena standi plokštė, užpildanti durų angą. Yra daug šios pagrindinės konstrukcijos variantų, pavyzdžiui, vidaus durys su apvadais. Tai populiariausias variantas, nes pritaikoma daugumai naujos ir senos statybos būstų. Gaubiančiais apvadais ir reguliuojamos staktos pagalba estetiškai uždengiama sienos anga, kurioje įstatomos vidaus durys.  

Jei durų anga labai plati ir norisi turėti galimybę plačiai atverti įėjimą, renkamasi dvivėres vidaus duris, varstomas iš abiejų durų angos pusių.

Skandinaviško stiliaus interjeruose, dažniau renkamasi nematomas „INVISIBLE NEW“ – vidaus duris, kurios neturi matomų apdailos ar valdomų komponentų. Visais apdailos būdais jos susilieja su gretima siena, kad atrodytų kaip sienos dalis. Šioms vidaus durims pagrindinis akcentas – rankena, uždarymo spyna, kuri matoma tik pravėrus duris.

Ankštose erdvėse, kur reikalingas privatumas, naudojamos stumdomos durys. Durų plokštė pritvirtinama prie bėgio durų viršuje ir slenka sienos viduje, dalis durų stumdant įvažiuoja į ertmę sienoje. Stumdomos vidaus durys gali būti tvirtinamos ir kai dalis varčios stumdant uždengia dalį sienos, taip nedarant ertmės sienoje.

Vidaus durų variantų gali būti dar daugiau, tokių kaip besisukančios vidaus durys ar sulanktomos durys. Visa tai labai priklauso nuo kiekvieno poreikių.

Renkantis vidaus duris rekomenduojame įvertinti savo gyvenimo įpročius, šeimos poreikius, labai svarbu tinkamai parinkti varstymo kryptis, kad įėjimas būtų patogus ir nevaržytų kokybiško ir patogaus gyvenimo kasdienybės.

Vidaus durys su stakta

Vidaus durys su stakta neatsiejama visuma. Dažnai klientai ieškodami durų, pasimeta tarp įvairiausių techninių durų terminų. Tad mes esame tam, kad padėtume susigaudyti DURŲ NAMUOSE. Pilnas durų komplektas: varčia - ta dalis, kuri varstosi (ji gali būti pilnai aklina ar stiklinta) ir stakta, kuri montuojama sienos angoje ir į ją ant vyrių tvirtinama varčia. Planuojant pirkti duris, reikėtų nepamiršti užsisakyti papildomų priedų: apvadų ar praplatinimų. Priedų pasirinkimas priklauso nuo durų modelio ar sienų storio. Apvadai – tai detalė, kuri tvirtinasi prie staktos ir sienos. Jei sienos plačios ir stakta nedengia pilnai angos, tuomet reikalingi praplatinimai. Staktos yra derinamos prie varčios, taip išlaikoma stabili durų konstrukcija, kuri ne tik atrodo prabangiai, tačiau ir tarnauja labai daug metų. Visa tai padeda kurti ne tik funkcionalų perėjimą iš vienos patalpos į kitą, tačiau ir priduoda tvarkos, kuri ne ką mažiau svarbi, norintiems jaukių ir skoningų namų.   Durunamai.lt vidaus durys su stakta atitinka net ir pačių išrankiausių poreikius. Turime itin plačią pasiūlą, tad kiekvienas ras duris, kurios geriausiai tiks Jūsų namams. Perkant vidaus duris labai svarbu įvertinti šeimos poreikius, apšvietimą (ar daug tiesioginių saulės spindulių), kokia ventiliacijos sistema. Tai palengvintų apsisprendimą, kokių vidaus durų Jums reikia. Miegamojo durų ar svetainės durų pasirinkimas tas pats, nes tiek naujuose butuose, tiek darant remontą, vidaus duris renkamasi panašios stilistikos arba identiškas. Tad, įvertinus poreikius, tereikia išsirinkti modelį ir suskaičiuoti reikiamų durų kiekį. Atkreipiame dėmesį, kad matuoti reikia visas angas, nes jų matmenys gali skirtis.  

Vonios durys

Siekiant išlaikyti vienodą stilistiką namuose, renkamasi vonios duris, kurios niekuo nesiskiria nuo visų kambaryje sumontuotų durų. Vonios patalpai labai svarbi ventiliacija, nes drėgmė gali sugadinti bet kokias duris, nekalbant apie sienas ir lubas. Dažniausiai vonios patalpai yra pasirenkamos durys be stiklo. Taip užtikrinamas didesnis privatumas. O jo dažniausiai labai norisi, užsiimant atpalaiduojančiais SPA ritualais.  

Stumdomos vidaus durys

Jeigu norisi kambariuose sukurti neįprastus durų angų sprendimus – išbandykite stumdomas duris. Jos ne tik universalios, funkcionalios, tačiau ir lengvai pritaikomos bet kokiame interjere – nuo klasikos iki modernumo. Svarbus privalumas – sutaupoma papildomai vietos, nes varčia stumdoma sienos plokštumoje, o ne atidaroma. Durys tarnauja daug metų, tačiau net ir naudojamos kasdien – yra tokios pat tvirtos kaip ir pirmą dieną. Stumdomos durys yra tobulas sprendimas mažuose kambariuose, kai norisi išlaikyti erdvės pojūtį. Tuomet stumdomos vidaus durys yra vienareikšmiškai geriausias pasirinkimas.  

Vidaus durys su stiklu

Stiklintos ar aklinos? Renkantis durų modelį, klientai šiuo klausimu turi nenuginčijamą nuomonę. Vieni prioritetą teikia aklinoms vidaus durims, kiti stiklintoms vidaus durims. Šis apsisprendimas labai individualus, nes kiekvieno namai skirtingi. Tai daugiau interjero elementas ir papildoma tekstūra ar šviesos žaismas, prasiskverbęs iš apšviestos patalpos per stiklą. Vidaus durys su stiklu stilingas interjero komponentas, kuris gali suteikti kambariui daugiau įmantrumo. Tai gali būti kambario puošmena. Reikia tik nuspręsti – kokio stiklų išdėstymo reikia.   

Kambario durys

Durunamai.lt kambario durys yra labai įvairios, tad esame tikri, kad mūsų prekybos vietoje rasite viską, ko Jums reikia. Durys – tai ne tik daiktas, kuris suteikia patalpai daugiau privatumo. Tai yra stilinga interjero detalė, kuri nereikalauja daug dėmesio, tačiau ilgus metus atrodo puikiai. Aktyviai plečiame savo asortimentą, kad mūsų klientai rastų tai, ko ieško. NĖRA NAMŲ BE DURŲ, tad savąsias įsigykite pas mus

 

 

Mūsų durų
salonai

Durys Vilniuje

Durys Vilniuje

Durų Namai Vilniuje laukia visų, ieškančių vidaus ir lauko durų. Mūsų salonus rasite prekybos centre „Mada“, Viršuliškių g. 42, prekybos centre „Baldų rojus“ Kalvarijų g. 125 ir Savanorių pr. 187. Kiekviename salone gausite individualią ir profesionalią konsultaciją, nes dirba profesionalūs vadybininkai, puikiai išmanantys savo darbą ir suprantantys, kad išsirinkti duris nėra lengva.

Durys Šiauliuose

Durys Šiauliuose

Saulės mieste Darkiemio g. 2, “Grindų arsenalo “patalpose Durų Namai pristato naujausias ir populiariausias vidaus ir lauko duris. Ekofaneruotos, dažytos, faneruotos ar nematomos vidaus durys ekspozicijoje. Laukiame Jūsų.

Durys Kaune

Durys Kaune

Durų Namai Kaune taip pat laukia visų, kurie kuriasi savo namus ir ieško vidaus ar lauko durų. Mūsų salonus rasite verslo centre „ NORDIC“ I a., Savanorių pr. 192 ir “Urmo Bazėje Žalioje galerijoje “, 6-oje salėje. Atnaujintos ekspozicijos ir platus vidaus bei lauko durų asortimentas jau salonuose, tad išsirinkti tikrai turėsite iš ko. Profesionalūs vadybininkai, išmanantys savo darbą, padės ne tik sukomplektuoti visus durų ir furnitūros priedus, bet ir suderins matavimo ir montavimo darbus.

Durys Klaipėdoje

Durys Klaipėdoje

Naujausias dar dažais kvepiantis salonas Klaipėdoje prekybos centre „Helios galerijoje“, Taikos g. 56. laukia klaipėdiečių. Išskirtinė vidaus durų ekspozicija pildosi naujienomis ir laiko patikrintais modeliais, kuriais jau džiaugiasi Vilniaus, Kauno, Šiaulių ar Marijampolės gyventojai. Labai džiaugiamės pagaliau atverdami duris Klaipėdoje, tad labai laukiame Jūsų.

Durys Marijampoleje

Durys Marijampolėje

Labai gražus, jau dizainerių pamėgtas salonas, Marijampolėje. Salone vidaus ir lauko durų asortimentas nenusileidžia Vilniaus salonams, nes šiais laikais žmonės, kuriantys namus, nori gero ir kokybiško produkto. Prie viso to labai svarbus aptarnavimas, tad Marijampolės gyventojams ir svečiams labai pasisekė, nes šiame salone turime nuostabų, kompetetingą bei puikiai savo darbą ir produktą išmanantį žmogų. Užsukite į svečius ir įsitikinkite patys.

Lauko durys savanoriai

Informacija apie mūsų duris

Vidaus duris tiekiame iš gamintojų, esančių Lietuvoje, Lenkijoje, Ukrainoje. Šiuo metu pasiūlyti klientams tikrai turime ką. Platus vidaus durų asortimentas siekia virš 150 skirtingų modelių, o jei skaičiuotume spalvų pasirinkimus, tai perkoptume ir 1000 galimybių

 

 

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kokią medžiagą geriausia pasirinkti vidaus durims?
Tai priklauso nuo Jūsų asmeninių poreikių ir skonio. Dažytos durys suteikia galimybę lengvai ir greitai pakeisti interjero spalvą bei suteikia jaukumo ir stiliaus Jūsų namams ar biurui. Medinės durys suteikia natūralią ir tradicinę išvaizdą. Ekofaneruotės durys pasižymi didele spalvų ir tekstūrų įvairove, atsparios lengviems mechaniniams pažeidimams.
Kaip prižiūrėti vidaus duris?
Vidaus durų priežiūra priklauso nuo jų medžiagos. Medinės durys reikalauja periodinės priežiūros specialiomis priemonėmis arba lakavimo, kad išlaikytų savo išvaizdą. Plastikinės ar metalinės durys gali būti lengvai valomos drėgnu skudurėliu.
Kaip įvertinti vidaus durų kokybę?
Vidaus durų kokybę galima įvertinti pagal medžiagų kokybę, konstrukciją ir izoliaciją. Aukštos kokybės durys būna pagamintos iš kokybiškų medžiagų.
Ar vidaus durys gali būti naudojamos kaip išorinės durys?
Dažniausiai vidaus durys nėra skirtos naudoti kaip išorines durys, nes jos ne visada yra pakankamai atsparios lauko sąlygoms ir gali būti nepakankamai saugios.
Kaip teisingai matuoti vidaus duris prieš perkant?
Norint nustatyti durų plotį, matuojamas durų angos aukštis, plotis ir sienų storiai. Būtina matuoti keliose vietose iš abiejų durų angos pusių. Geriausia matuoti kai jau yra grindys. Jei keičiate senas duris, matuoti reikia nuėmus senus durų apvadus. Prieš perkant duris, šie matmenys turėtų būti pateikti mūsų konsultantams, kad jie galėtų pasiūlyti tinkamą durų komplekto dydį ir paskaičiuotų tikslią kainą.
Siųsti klausimą