Specialūs pasiūlymai

ATVERKITE DURIS

Vasara tas metas kai visi svajojame apie atostogas, bet kartais susiklosto taip, kad atostogas praleidžiame tvarkydami ir gražindami namus.

Jei ieškote vidaus ar lauko durų, užsukite pas mus. Durys laukia salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Marijamolėje ir Mažeikiuose. 

Asortimentas labai gausus nuo ekofaneruotės, dažytų, faneruotų vidaus durų iki nematomų durų.

Mes galime pasiūlyti sandėliuojamos produkcijos, kurios nereikės ilgai laukti iki užsakomos, nestandartinių matmenų.

Duris iš esamo asortimento perdarome į stumdomas, sulankstomas ar dvivėres sistemas. Turime dažyklą, tad dažytos durys gali įgauti Jūsų pageidaujamą spalvą. 

Dirbame dėl Jūsų, nes nieko nėra geriau, kaip laimingas klientas, o kai žinai labai daug apie duris šias žinias galime panaudoti tikslingai - kuriant individualių namų jaukumą.

 

 

 

 

ATVERKITE LAUKO DURIS LENGVAI

 

 Medinių lauko durų galimybės TOKIOS PLAČIOS, tad kiečiame net į specializuotą saloną PC" UNIDECO", II a. Vilniuje - Lauko durų salonas. 

 

 

Naujienos asortimente

Sandėlyje turime durų ir jos nekantriai laukia savo namų. Labai daug Naujienų, nes pavasaris, o būtent pavasaris - tas laikas, kai norisi atsinaujinti.

Dažytų ir ekofaneruotų durų kolekcija JAU prekyboje.

 

 

 

Paskutinė galimybė

 

Naujienos svarbu, bet norint pristatyti naujienas tenka atsisveikinti su kai kuriais modeliais, tad PIGIŲ VIDAUS DURŲ TURIME. Ir jos sandėlyje.

 

KVIETIMAS

Kviečiame jungtis prie mūsų kolektyvo norinčius dirbti ir užsidirbti.

 

Siųsti klausimą