Stumdomų durų sistemos

 

Durų bėgeliai

Nusprendus namus papuošti ir jiems daugiau funkcionalumo suteikti stumdomomis durimis – būtini durų bėgeliai, kurie užtikrina sklandų sistemos veikimą. Durunamai.lt siūlomi durų bėgeliai internetu yra geros kokybės, tad juos įsigiję galite būti tikri dėl sistemos ilgaamžiškumo ir nereiklumo.

Durų bėgeliai internetu

Norintiems išlaikyti stilistinį sistemos vientisumą, siūlome rinktis iš labai skirtingų durų bėgelių spalvų: auksinės, žalvario, sidabrinės, tamsiai juodos... Kokia labiausiai tinka prie pasirinktų stumdomų durų? Vieniems skoningiausiai atrodo harmoningas derinys, stilistinė kompozicija, kiti kaip tik priešingai - renkasi kontrastingus  durų bei bėgelių atspalvius.

Durų bėgeliai pigiau

Siūlome ne tik geriausios kokybės durų bėgelius, tačiau ir produkciją geriausiomis kainomis. Jeigu norite, kad bėgeliai Jums kainuotų pigiau – sekite mūsų skelbiamas akcijas. Kaina bus mažesnė, tačiau gaminio kokybė – tokia pat puiki. Taip pat sekite mus socialiniuose tinkluose ir sužinosite apie naujausius pasiūlymus. Susipažinkite ne tik su nuolaidomis, tačiau ir naujomis prekėmis, kurias galime pasiūlyti Jūsų namams arba kitoms patalpoms.

Siųsti klausimą